PĀRDOŠANAS UN PIEGĀDES NOSACĪJUMI

Pavisam drīz mēs varēsim piedāvāt mūsu klientiem iepirkties tiešsaitē, patreiz jums lūdzam sazināties ar mums telefoniski vai rakstot uz e-pastu, lai varētu veikt pasūtījumu, precizētu preci un tās cenu, kā arī piegādes datumu.

 

MAKSĀJUMA KĀRTĪBA

Pēc prasītās informācijas reģistrēšanas par pasūtījumu, Jums būs nepieciešams norēķināties ar internetbankas starpniecību par vēlamo sūtījumu. Līdz ko maksājums tiks veikts, automātiski prece tiks rezervēta un atsūtīts apstiprinājums uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

 1. Telefoniski sazinieties: +371 25 755 180 vai e-pasts pellet@crystalitg.com No pirmdienas līdz piektdienai 10:00- 19:00
 2. Izvēlies preci un tās daudzumu: mēs tūlītēji Jums nosūtīsim galējo aprēķinu (vai Jūs esat vai neesat PVN maksātājs).
 3. Izvēlaties Jums piemērotu piegādes datumu.
 4. Bankā veicat galējās summas apmaksu uz SIA CRYSTAL ITG kontu LV53UNLA0050020697854. 
 5. Pēc apmaksas veikšanas saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu.
 6. Saņemsiet pasūtīto produktu Jūsu norādītajā adresē un savstarpēji saskaņotajā datumā.


CENAS

Piegādes cena tiek aprēķināta Jelgavas reģionam. Jebkurā citā reģionā būs pielāgota cena (aicinām sazināties, lai precizētu cenu). Piegādes cena ir atkarīga no kopējā pasūtījuma daudzuma un piegādes vietas.

SIA "Crystal ITG" ir tiesības mainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma. Šādas izmaiņas neattiecas uz pasūtījumiem, kas iesniegti pirms izmaiņām.


PIEGĀDE

No brīža, kad SIA "Crystal ITG" saņems samaksu par pasūtījumu, un jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu pa e-pastu, piegāde tiks veikta norādītajā datumā, neparedzētu apstākļu dēļ piegāde var tikt kavēta 5 darba dienas; šajā gadījumā mēs sazināsimies ar jums, lai informētu un vienotos par jauno piegādes datumu.

Piegāde tiek sniegta norādītajā adresē no pulksten 12:00 līdz 18:00. Piegādes brīdī saņēmējam jābūt pieejamam norādītajā adresē. Pretējā gadījumā, tiks izrakstīts papildus rēķins par atkārtotas piegādes izmaksām.

Gadījumā, ja pēc pasūtīšanas veikšanas, klients ir pārdomājis un vēlas atcelt savu sūtījumu, tad jāinformā SIA Crystal ITG telefoniski vai pa e-pastu pellet@crystalitg.com ne vēlāk kā divas darba dienas pirms plānotās piegādes.


Paletes izkraušana no kravas automašīnas ir iekļauta piegādes cenā. Darām zināmu, ka paletes tiks novietotas 5 m attālumā no kravas automašīnas atrašanās vietas, ņemot vērā, ka kravas automašīnas vadītājs piebrauks pēc iespējas tuvāk izkraušanās vietai, bet ne kā citādi (kravas izjaukšana, preces nešana netiek iekļauta).

SVARĪGI: Preču pieņemšanas brīdī jāparaksta transporta pavadzīme, kurā norādīts, ka preces ir saņemtas norādītajā adresē. Ja preču pārvadāšana un izkraušana nav iespējama norādītajā adresē, transporta pakalpojumu sniedzējs izkrauj preces tuvākajā iespējamajā vietā.

Lai nodrošinātu granulu piegādi:

 • Piebraucamajam ceļam jābūt vismaz 3 metrus platam, tas pats attiecās gadījumā, ja ir vārti.
 • Ceļa segumam jābūt stabilam, lai varētu droši pārvietoties kravas automašīna, kuras maksimālā masa pārsniedz 10 tonnas. Ziemas periodā piebraucamais ceļš jāattīra no sniega un ledus.
 • Pārliecinieties, ka jūsu piegādes adrese atrodas vietā, kur nav ierobežojošas ceļa zīmes, kas neļauj transportlīdzekļa iebraukšanu, kas pārsniedz 10 tonnas.
 • Pievērsiet uzmanību apdzīvotās vietas teritorijai, ir jānodrošina brīva piekļuve izkraušanas punktam, lai kravas automašīna varētu veikt nepieciešamos manevrus.
 • Gadījumos, kad var rasties grūtības vai problēmas piegādes adresē un/vai izkraujot preci, lūdzu, sazinieties ar SIA "Crystal ITG" pirms pasūtīšanas, lai uzzinātu par iespējamām piegādes alternatīvām un iespējamām papildus izmaksām.
 • Ja kravas automašīnas vadītājs konstatē, ka nav iespējams izkraut preci piegādes atrašanās vietā, kuru klients ir norādījis, tad jums tiks piedāvātas alternatīvas par papildus samaksu.
 • Ja esat pasūtījis preci ar piegādi, bet nav izpildīti iepriekš minētie nosacījumi, un piegādes izkraušana nav bijusi iespējama pasūtītāja dēļ, tad abpusēji vienojoties, piegāde var tikt atkārtota par papildus piegādes samaksu no klienta (pasūtītāja) puses. Gadījumos, kad klients (pasūtītājs) atsakās maksāt par atkārtotas piegādes izmaksām, savu preci var saņemt Crystal ITG noteiktā vietā, bez kompensācijas iespējām, jo pasūtītāja vainas dēļ netika veikta piegāde.


ATSAUKŠANAS TIESĪBAS

Atteikuma tiesības izmanto 14 dienu laikā no preču saņemšanas dienas. Atteikuma tiesību izmantošana nozīmē "paziņojumu" par pasūtījuma anulēšanu, tas ir, "paziņojuma par atteikumu" iesniegšanu vai nosūtīšanu tirgotājam.

Ja vēlaties atcelt apmaksāto pasūtījumu, tad saskaņā ar Latvijas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 2.panta 12.panta 9.paragrāfu jūs sedzat tiešās izmaksas par preču atpakaļnosūtīšanu. Tiešās pārdošanas tiešās izmaksas ir izmaksas, kas radušās, lai preces piegādātu no pircēja pārdevējam. Jebkurā gadījumā, ja vēlaties atdot preci, tam jābūt oriģinālajā iepakojumā tieši tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt.

Ja jūs atceļat pasūtījumu piegādes brīdī, tad pircējs sedz preces atdošanu, kas ir 150% no sākotnējās piegādes cenas.

Ja atceļat pasūtījumu brīdī, kad piegāde no SIA "Crystal ITG" vai tās rūpnīcām jau ir notikusi, klients būs atbildīgs par preču piegādi SIA "Crystal ITG" 14 dienu laikā, un pircējs sedz visus transporta izdevumus, kas saistīti ar preču atpakaļnosūtīšanu.

Ja pasūtījumu atceļat laikā, kad piegāde nav uzsākta, jūs saņemsiet 100% naudu, kas saistīta ar granulu izmaksām, savukārt piegādes izmaksas netiek atmaksātas.

Maksājumu līdzsvarošana tiks veikta 14 dienu laikā abos atcelšanas gadījumos no preču pieņemšanas dienas atpakaļ uz SIA "Crystal ITG".