Par mums

“Crystal ITG” SIA ir dibināta 2011. Gadā, lai apgādātu Itāliju (lielāko granulu mazumtirdzniecības tirgu ES) ar augstākās kvalitātes granulām, kas ražotas visā Baltijā no “lēnas augšanas kokiem”. Mūsu uzņēmums izauga, piegādājot trīs kravas mašīnas pirmajā gadā, līdz vairāk nekā 700 kravas mašīnām un konteineriem vietējiem tirgotājiem, gan arī lielākām DIY un pārtikas ķēdēm - Brico IO, Conad, Gruppo Tuo, Leroy Merlin, Prealpina u.c.

Panākumu atslēga ir kopš paša sākuma – lielisku produktu un izcilas piegādes pakalpojumu apvienojums. Lai tas izdotos, mēs personīgi apmeklējām vairāk nekā 40 rūpnīcas 10 dažādās valstīs, izvēloties sadarboties tikai ar piecām no tām, kurām ir reāla sertfikācija un nopietna darba organizācija.

Astoņu gadu laikā esam piegādājuši vairāk nekā 5.000 kravas mašīnas un konteinerus visā EU: 2018. Gadā, sakarā ar pieaugošo granulu pieprasījumu, nolēmām piedāvāt arī Latvijas, vietējam tirgum, mūsu kokskaidu granulas, kuru izcelsmes valsts arī ir Latvija. Lai izveidotu Crystal ITG kā galveno granulu izplatītāju arī Latvijā, mēs nolēmām strādāt tikai ar augstākās kvalitātes produktiem mūsu portfolio, pievienojot labi zināmo kompetenci produktu piegādē tieši mūsu klientu mājās.

Mēs esam pārliecināti, ka arī Latvijā klienti saprot, ietaupot pāris eiro, nopērk ne sertificētas granulas, nezināmos caurspīdīgos maisiņos, ka tas ir drošs veids, kā sabojāt apkures katlu un pavisam drīz izmest laukā simtiem eiro apkures katla remontdarbiem ar ilgām un aukstām naktīm ziemā. Mēs piegādājam tikai augstas kvalitātes granulas: kvalitātei ir cena, pēc pieredzes, tā atmaksājas ar siltām mājām, tīrām un efektīvām krāsnīm.