MŪSU KLIENTI SAŅEMTI PAR ASV....


LINDA

Man piederošu dārziņu apsildu ar lielu apkures krāsni. Manuprāt, nav nozīmes kādas koka granulas tiek izmantotas, tāpēc izvēlējos pirkt lētākās, taču kļūdījos ar savu izvēli. Tas viss beidzās ar vairākiem remonta darbiem, līdz beigās apkures katls vienkārši vairs nebija lietojams un nācās mainīt pilnībā visu apkures sistēmu.

Pēc visām galvassāpēm, kas mani piemeklēja “lētāko” granulu dēļ, es nolēmu pamēģināt sertificētas kokskaidu granulas “Crystal Pellet” un rezultāts mani patīkami pārsteidza! Nākamo sezonu pavadījām bez liekām problēmām, praktiski minimāls pelnu daudzums un mājīgs siltums visās telpās, kā arī tika ietaupīta naudiņa. Priecē tas, ka piegādā pa tiešo uz dārziņa garāžu, man nav jātērē savs laiks un enerģija, lai to atgādātu šurp. 

JURIJS

Vai jūs ievietotu dīzeļdegvielu savā benzīna automobiļa dzinējā tikai tāpēc, ka tas maksā mazāk? Ar manu krāsni, es sapratu, ka tas ir tieši tāpat: es nopirku skaidu granulas caurspīdīgā maisā bez jebkādiem tehniskiem datiem vai aprakstiem, domādams, ka visas granulas darbojas vienādi un centos ietaupīt nedaudz eiro gadā. Rezultāts bija - bloķēta plīts -20 ° C gandrīz katru nedēļas nogali!    

Visbeidzot es atradu Wood Pellet, reālu sertificētu EN Plus A1 produktu un viss mainījās: 7 mēnešu laikā neviena remonta krāsnij, manai ģimenei komforts un reāls naudas ietaupījums manā kabatā!
NATĀLIJA
Citas granulas maksā mazāk. bet runa neiet par cenu, es izvēlos kvalitāti, tāpēc viennozīmīgi "Crystal Pellet"

Es dzirdēju no draugiem, ka šīs granulas darbojas lieliski, negaidot ziemu, uzreiz pasūtīju 5 paletes un pēc piecām dienām mans sūtījums jau bija manā dārzā.

Lieliski puiši, jūs esat citā līmenī!


ANDRIS

Es domāju, ka baltas krāsas granulas ir garantija labam un kvalitatīvam produktam. Kāda kļūda! Katru dienu man bija jātīra krāsns, līdz to bija nepieciešams remontēt.

Pēc kāda laika es domāju, ka problēma varētu būt granulās, tāpēc es pamēģināju "Wood Pellet", un iegūtās izmaiņas bija vienkārši iespaidīgas. Vairāk nekādu "neitrāla maisa" granulas manai ģimenei, pateicoties "Wood Pellet", es to patiešām ieteiktu ikvienam, kas grib gulēt mierīgi un silti ziemā.


 VIDMANTS

Esmu izmēģinājis visādu veidu granulas un esmu saskāries ar dažādām problēmām, pat esmu domājis mainīt apkures sistēmu.

Tad pamēģināju vienu maisu “Natural Pellet” granulas, ko man ieteica kāds draugs, pēc tās reizes manas domas mainījās: super enerģija un tīra krāsns par saprātīgu cenu, ko vēl var vēlēties? Varbūt nelielu atlaidi manam nākamajam pirkumam!
   :-P